Titan (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Pages
mr: पाने

en: Content
mr: साहित्य

en: By
mr: च्या कडून

en: Help
mr: मदत

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Post new comment
mr: नवीन प्रतिक्रिया द्या
