Titan (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى
