Titan (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Pages
ast: Páxines

en: Content
ast: Conteníu

en: Help
ast: Aida

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
