Titan (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: By
ca: Per

en: Help
ca: Ajuda

en: Footer
ca: Peu

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Post new comment
ca: Envia un nou comentari

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Footer first column
ca: Primera columna del peu

en: Footer second column
ca: Segona columna del peu

en: Footer third column
ca: Tercera columna del peu

en: Footer fourth column
ca: Quarta columna del peu

en: Header menu
ca: Menú de la capçalera
