Titan (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Pages
is: Síður

en: Content
is: Innihald

en: Help
is: Hjálp

en: Footer
is: Síðufótur

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: Error message
is: Feilboð

en: Post new comment
is: Ger viðmerking

en: Warning message
is: Ávaringarboð

en: Status message
is: Støðuboð

en: Footer first column
is: Fyrsti teigur í síðufóti

en: Footer second column
is: Annar teigur í síðufóti

en: Footer third column
is: Triði teigur í síðufóti

en: Footer fourth column
is: Fjórði teigur í síðufóti
