Titan (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: By
hi: द्वारा

en: Help
hi: मदद

en: Footer
hi: पादलेख

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Sidebar
hi: साइडबार

en: Error message
hi: त्रुटि संदेश

en: Post new comment
hi: नये कमेन्ट दर्ज करें

en: Warning message
hi: चेतावनी संदेश

en: Page top
hi: पृष्ठ का शीर्ष

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे

en: Status message
hi: स्थिति संदेश

en: Footer first column
hi: पाद लेख का प्रथम स्तंभ

en: Footer second column
hi: पाद लेख का दूसरा स्तंभ

en: Footer third column
hi: पाद लेख का तीसरा स्तंभ

en: Footer fourth column
hi: पाद लेख का चौथा स्तंभ

en: Footer menu
hi: फुटर मेनू
