Titan (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Help
ka: დახმარება

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›
