Titan (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Footer
lt: Poraštė

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: Footer menu
lt: Poraštės meniu
