Titan (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: By
th: โดย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Error message
th: ข้อความผิดพลาด

en: Post new comment
th: แสดงความคิดเห็น

en: Warning message
th: ข้อความเตือน

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Status message
th: สถานะข้อความ
