Titan (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Content
am: ይዞታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Footer
am: ግርጌ

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›
