Titan (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Post new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་གནས་བསྐྱོད།
