Titan (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Pages
et: Lehed

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Footer
et: Jalus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Error message
et: Veateade

en: Post new comment
et: Lisa uus kommentaar

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
