Titan (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content
fa: محتوا

en: By
fa: توسط

en: Help
fa: راهنما

en: Footer
fa: پاورقی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Sidebar
fa: نوار جانبی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Error message
fa: پیام خطا

en: Post new comment
fa: ارسال دیدگاه جدید

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: Footer first column
fa: اولین ستون پاورقی

en: Footer second column
fa: دومین ستون پاورقی

en: Footer third column
fa: سومین ستون پاورقی

en: Footer fourth column
fa: ژهارمین ستون پاورقی

en:  comments
fa:  دیدگاه
