Titan (7.x-1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Status message
ht: Mesaj sou eta

en: Footer menu
ht: Meni pye paj la
