Titan (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content
hu: Tartalom

en: By
hu: Írta

en: Help
hu: Súgó

en: Footer
hu: Lábléc

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Post new comment
hu: Új hozzászólás beküldése

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
hu: <a href="@link" title="@title">tovább ›</a>

en: Footer first column
hu: Lábléc első oszlopa

en: Footer second column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Footer third column
hu: Lábléc harmadik oszlopa

en: Footer fourth column
hu: Lábléc negyedik oszlopa

en: more ›
hu: tovább ›

en: Information about copyright holder of the website - will show up at the bottom of the page
hu: Információ a webhely jogtulajdonosáról. A lap alján fog megjelenni.

en:  comment
hu:  hozzászólás

en:  comments
hu:  hozzászólások

en: Header menu
hu: Fejléc menü

en: Footer menu
hu: Lábléc menü
