Titan (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Home
pt: Início

en: Pages
pt: Páginas

en: Content
pt: Conteúdo

en: By
pt: Por

en: Help
pt: Ajuda

en: Footer
pt: Rodapé

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Error message
pt: Mensagem de erro

en: Post new comment
pt: Comentar

en: Warning message
pt: Mensagem de aviso

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Status message
pt: Mensagem de status

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
pt: <a href="@link" title="@title">mais ›</a>

en: Footer first column
pt: Primeira coluna do rodapé

en: Footer second column
pt: Segunda coluna do rodapé

en: Footer third column
pt: Terceira coluna do rodapé

en: Footer fourth column
pt: Quarta coluna do rodapé

en:  comments
pt:  comentários

en: Footer menu
pt: Menu do rodapé
