Titan (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Content
ro: Conținut

en: By
ro: De

en: Help
ro: Ajutor

en: Footer
ro: Subsol

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Post new comment
ro: Publică un comentariu nou

en: Warning message
ro: Mesaj avertizare

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Footer menu
ro: Meniu subsol
