Titan (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Pages
cs: Stránky

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Footer
cs: Patička

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Post new comment
cs: Poslat nový komentář

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Footer menu
cs: Menu patičky
