Titan (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: Content
eu: Edukia

en: Help
eu: Laguntza

en: Footer
eu: Orri-oina

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Post new comment
eu: Bidali iruzkin berria

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: Footer first column
eu: Lehen Oin-zutabea

en: Footer second column
eu: Bigarren Oin-zutabea

en: Footer third column
eu: Hirugarren Oin-zutabea

en: Footer fourth column
eu: Laugarren Oin-zutabea
