Titan (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: By
fr: Par

en: Help
fr: Aide

en: Footer
fr: Pied de page

en: ‹ previous
fr: ‹ précédent

en: next ›
fr: suivant ›

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Post new comment
fr: Publier un nouveau commentaire

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Status message
fr: Message d'état

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
fr: <a href="@link" title="@title">plus ›</a>

en: Footer first column
fr: Première colonne du pied de page

en: Footer second column
fr: Seconde colonne du pied de page

en: Footer third column
fr: Troisième colonne du pied de page

en: Footer fourth column
fr: Quatrième colonne du pied de page

en:  comments
fr:  commentaires

en: Footer menu
fr: Menu Pied de page
