Titan (7.x-1.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Pages
si: පිටු

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: By
si: විසින්

en: Help
si: සහාය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›
