Titan (7.x-1.3) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Pages
sl: Strani

en: Content
sl: Vsebine

en: By
sl: Objavil

en: Help
sl: Pomoč

en: Footer
sl: Noga

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Post new comment
sl: Objavi nov komentar

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo
