Titan (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: By
ar: من طرف

en: Help
ar: مساعدة

en: Footer
ar: التذييل

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Post new comment
ar: علِّق

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Footer fourth column
ar: العمود الرابع لتذييل الصفحة
