Titan (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Content
bs: Sadržaj

en: Help
bs: Pomoć

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Post new comment
bs: Postavi novi komentar

en: Footer menu
bs: Footer meni
