Titan (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Pages
fi: Sivut

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Footer
fi: Alatunniste

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Post new comment
fi: Kirjoita uusi kommentti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Footer first column
fi: Alatunnisteen ensimmäinen palkki

en: Footer second column
fi: Alatunnisteen toinen palkki

en: Footer third column
fi: Alatunnisteen kolmas palkki

en: Footer fourth column
fi: Alatunnisteen neljäs palkki

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko
