Titan (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: By
id: oleh

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Error message
id: Pesan kesalahan

en: Post new comment
id: Kirim komentar

en: Warning message
id: Pesan peringatan

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Status message
id: Pesan status

en: Footer first column
id: Footer kolom pertama

en: Footer second column
id: Footer kolom kedua

en: Footer third column
id: Footer kolom ketiga

en: Footer fourth column
id: Footer kolom keempat

en: Footer menu
id: Menu footer
