Titan (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Content
it: Contenuto

en: By
it: Da

en: Help
it: Aiuto

en: Footer
it: Piè di pagina

en: ‹ previous
it: ‹ precedente

en: next ›
it: seguente ›

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Post new comment
it: Invia nuovo commento

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Footer first column
it: Piè pagina - Prima colonna

en: Footer second column
it: Piè pagina - Seconda colonna

en: Footer third column
it: Piè pagina - Terza colonna

en: Footer fourth column
it: Piè pagina - Quarta colonna
