Titan (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Pages
lv: Lapas

en: Content
lv: Saturs

en: Help
lv: Palīdzība

en: Footer
lv: Kājene

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Post new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla
