Titan (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: By
sk: Od

en: Help
sk: Pomoc

en: Footer
sk: Päta

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Post new comment
sk: Poslať nový komentár

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: Footer menu
sk: Menu v päte
