Titan (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content
tr: İçerik

en: By
tr: tarafından

en: Help
tr: Yardım

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Post new comment
tr: Yeni yorum gönder

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Page top
tr: Sayfa başı

en: Page bottom
tr: Sayfanın altı

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Status message
tr: Durum mesajı

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
tr: <a href="@link" title="@title">devamı ›</a>

en: Footer first column
tr: Altbilgi birinci sütun

en: Footer second column
tr: Altbilgi ikinci sütun

en: Footer third column
tr: Altbilgi üçüncü sütun

en: Footer fourth column
tr: Altbilgi dördüncü sütun

en:  comment
tr:  yorum

en:  comments
tr:  yorumlar
