Titan (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Content
uk: Вміст

en: By
uk: Автор:

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Sidebar
uk: Панель

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Post new comment
uk: Додати новий коментар

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: <a href="@link" title="@title">more ›</a>
uk: <a href="@link" title="@title">ще ›</a>

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en:  comment
uk:  коментар

en: Titan
uk: титан

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу
