Title (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Subject
hi: विषय

en: Description
hi: उल्लेख

en: Name
hi: नाम

en: Save settings
hi: सेटिंग सहेजें
