Title (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Subject
oc: Objècte

en: Description
oc: Descripcion

en: Name
oc: Nom

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres

en: replace
oc: remplaçar

en: Replace %field with a field instance.
oc: Remplaçar %field per una instància de camp.

en: %field replaced with a field instance.
oc: %field remplaçat per una instància de camp

en: Field replacement removed.
oc: Remplaçament de camp retiré.

en: A field replacing node title.
oc: Un camp se substituant al títol del nosèl.

en: A field replacing taxonomy term name.
oc: Un camp remplaçant lo nom del tèrme de taxonomia.

en: A field replacing taxonomy term description.
oc: Un camp remplaçant la descripcion del tèrme de taxonomia.

en: A field replacing comment subject.
oc: Un camp remplaçant lo subjècte del comentari.

en: Replacing field values for %field
oc: Remplaçament des valors de camp de %field

en: Replace fields
oc: Remplaçar des camps

en: Replaces entity legacy fields with regular fields.
oc: Remplace los camps hérités de l'entitat per des camps habituels.
