Title (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Subject
sk: Predmet

en: Description
sk: Popis

en: Name
sk: Názov

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia
