Title (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Subject
da: Emne

en: Description
da: Beskrivelse

en: Name
da: Navn

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: replace
da: erstat

en: Replace fields
da: Erstat felter
