Title (7.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save settings
km: រក្សា​ទុក​ការ​កំណត់
