Title (7.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Description
ku: دەربارە

en: Name
ku: ناو

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە
