Title (7.x-1.0-alpha5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Save settings
ast: Guardar preferencies
