Title (7.x-1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Save settings
bg: Запази настройките
