Title (7.x-1.0-alpha5) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Fields
bs: Polja

en: Save settings
bs: Sačuvaj postavke
