Title (7.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Content
et: Sisu

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Fields
et: Väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Enable to override this field's links.
et: Võimalda selle välja linke üle kirjutada.
