Title (7.x-1.0-alpha5) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Subject
it: Oggetto

en: Description
it: Descrizione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Name
it: Nome

en: Fields
it: Campi

en: Save settings
it: Salva le impostazioni

en: Linked to content
it: Collegata al contenuto

en: Nothing
it: Niente

en: Enable to override this field's links.
it: Attiva per modificare i link di questo campo.
