Title (7.x-1.0-alpha5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Description
ml: വിവരണം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Save settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കു
