Title (7.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: Subject
fa: موضوع

en: Description
fa: شرح

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Name
fa: نام

en: Fields
fa: فیلدها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Linked to content
fa: پیوند شده به محتوا

en: Nothing
fa: هیچ

en: Title settings
fa: تنظیمات عنوان
