Title (7.x-1.0-alpha6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
