Title (7.x-1.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Content
uk: Вміст

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: - None -
uk: - Немає -

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Fields
uk: Поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Nothing
uk: Нічого

en: Hide page title
uk: Приховати заголовок сторінки

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: replace
uk: замінити

en: %field replaced with a field instance.
uk: %field замінено екземпляром поля.

en: Field replacement removed.
uk: Заміна поля вилучена.

en: Replacing field values for %field
uk: Заміна значень для поля %field

en: Replace fields
uk: Замінити поля

en: Replaces entity legacy fields with regular fields.
uk: Заміна сумісних з сутністю полів на звичайні поля.

en: Title settings
uk: Налаштування заголовку

en: Settings for the Title module.
uk: Налаштування для модуля Заголовок.

en: Replace %field with a customizable field instance that can be translated.
uk: Замінити %field налаштовуваним екземпляром поля, що може бути перекладене.

en: Replace %field with a field instance
uk: Замінити %field екземпляром поля
