Title (7.x-1.0-alpha7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Save settings
af: Stoor verstellings
