Title (7.x-1.0-alpha7) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Name
eu: Izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Linked to content
eu: Edukira estekatua

en: Nothing
eu: Ezer

en: Title settings
eu: Izenburuaren ezarpenak
