Title (7.x-1.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Subject
fr: Objet

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Name
fr: Nom

en: Fields
fr: Champs

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Linked to content
fr: Lié au contenu

en: Nothing
fr: Rien

en: Hide page title
fr: Masquer le titre de page

en: Enable to override this field's links.
fr: Activer pour supplanter les liens du champ.

en: replace
fr: remplacer

en: Title settings
fr: Paramètres de titre

en: Settings for the Title module.
fr: Paramètres pour le module Title.

en: Linked and wrapped
fr: Lié et enveloppé

en: Wrap title in tag
fr: Envelopper le titre dans la balise
