Title (7.x-1.0-alpha7) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Content
gl: Contido

en: Subject
gl: Asunto

en: Description
gl: Descrición

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Name
gl: Nome

en: Fields
gl: Campos

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Linked to content
gl: Vinculado a contido

en: Nothing
gl: Nada
